Пользовательского поиска
   EN   UA   RU
  Фото Украины
  Фотографы
  Обои для рабочего стола
Реклама:  PhotoUa.Net » Новости, Обзоры » Fujifilm представляет новый объектив Fujinon XF35mmF2 R WR

Чим закінчується гра в покер?

Покер, який транслюють по телебаченню, дуже цікавий, і багато людей отримують перше уявлення про цю гру. Але після перегляду покерного шоу у нових шанувальників часто залишається багато питань, наприклад: чим закінчується гра в покер?

Чим закінчиться гра в покер залежить від формату. Турніри або Sit And Go закінчуються, коли один гравець виграє усі фішки у грі. Кеш-ігри не мають офіційного закінчення, тому що гравець завжди може зробити повторну покупку, якщо втратить свої фішки, але зазвичай гравці погоджуються зупинити гру у певний час.

Отже, лише турніри мають чітко визначений фінал. Кеш-ігри можуть продовжуватися годинами і навіть днями, коли приходять нові гравці та замінюють деяких із попередніх гравців. Гравці, які пішли, можуть знову повернутися в якийсь момент і зайняти місце, якщо воно є, і т.д.

Коли закінчується гра в покер для кеш-ігор та турнірів?

З погляду гравця є кілька способів завершити гру в покер. Що стосується турнірів (або сіт-енд-гоу), ви можете дійти до кінця гри одним із наступних способів:

  • Перемога в турнірі або
  • Втратити всі свої фішки та вилетіти.

Якщо ви виграєте турнір, гра явно закінчена, тому що грати більше нема в що. Всі інші гравці вже знищені, а ви останній чоловік або жінка, що залишилися живими.

Якщо ви втратите весь свій стек у будь-якій роздачі, турнір продовжиться, але гра для вас буде закінчена. Як тільки у вас закінчилися фішки у турнірі, у вас не буде можливості продовжувати гру. Вам потрібно буде залишити своє місце і дозволити гравцям, що залишилися, продовжувати боротьбу.

Кеш-ігри сильно відрізняються щодо цього. Коли ви втрачаєте весь свій стек у кеш-грі, гра ще не закінчена. Ви можете просто купити більше фішок і продовжувати грати у покер безкошновно, як ні в чому не бувало. Ви можете робити ребаї стільки разів, скільки захочете і вас ніколи не попросять піти.

Єдиний випадок, коли ви дійсно вибуваєте з кеш гри, це коли у вас більше немає грошей, щоб купити більше фішок. Якщо ви не можете покрити мінімальний бай-ін за столом, ви вибуваєте.

Навіть у цій ситуації ви можете попросити менеджера залу зарезервувати місце та не дозволяти нікому займати ваше місце, якщо ви можете отримати більше грошей і повернутися протягом розумного часу (зазвичай до півгодини, але це можна обговорити).


Если Вы найдёте неправильные ссылки, или неточности в описании, пожалуйста пишите: [email protected]
Контакты:

По вопросам сотрудничества обращайтесь:

ICQ: 59220196 или

Отправить сообщение
Авторизация:
Логин 
Пароль 
Регистрация

0a3fa0d3783c828762321e6a6f3cc263